Konut/Ofis Projeleri

Sanayi Tesisleri

Çelik Villa

Diğer Projeler

Son Projeler

ÇAMLIYEM Fabrikası
Metraj: 1.600_ Ton
WESTPARK OTOBAN KÖPRÜSÜ
Metraj: 320_ Ton
FOLKART VEGA SATIŞ OFİSİ
Metraj: 50_ Ton
Orçelik Showroom
Metraj: 110_ Ton

Yapısal Çelik Projeleri

Yapısal çelik Projeleri Üretiyor ve Montajını Gerçekleştiriyoruz….

Endüstriyel projeler, yüksek katlı binalar, alışveriş merkezleri, spor tesisleri, konut projeleri gibi bir çok alanda uygulanan projeler betonarme projelere kıyasla bir çok avantaj sunmaktadır. Çeliğin betonarmeye göre hafifliği ve sünek bir yapıya sahip olması sayesinde özellikle deprem bölgelerinde daha sağlam ve esnek çözümler sunmaktadır.

Fabrika imalatı olarak yapıldığından uzunluk değerleri milimetre seviyesindedir. Dolayısıyla yapılan uygulamalarda ölçüm hatası oranı oldukça düşüktür. Yapılacak revizyonlar işlemleri betonarmeye kıyasla oldukça kolay ve hızlıdır.

Fotoğraf-0021

Projelendirme Hizmeti

Gerçekleştirmek istediğiniz projelerinizi, revizyonlarınızı, detay çözümlerinizi, statik hesaplarınızı çözüyor;  minimum maaliyetle maksimum performans sağlayacak dizaynlar yaratıyoruz.

Üretim

Üretim her safhası fabrikamızda yapılmaktadır. Malzemenin hadde başlangıcından kumlanıp boyanmasına kadar tüm prosesler fabrikamızda yapılır.

Eğitimli Personel

Konusunda uzman personellerimiz ve mühendislerden oluşan yönetim kadromuz ile isteklerinizi teknik dilde rahatlıkla iletebilirsiniz. Personellerimiz sertifikalı ve yönetmeliklere uygun iş güvenliği eğitimlerini eksiksiz almıştır.

Çelik Villa Projeleri

Modern dizayn çelik villa projeleri üretiyoruz.

Çelik villa projeleri betonarmeye, ahşaba ve prefabrik yapılara kıyasla bir çok avantaja sahiptir. Betonarmeye göre çok daha hafiftir. Zemin hareketlerine karşı daha esnek ve hafif olduğundan depreme karşı çok daha dayanıklıdır. Ahşap yapılar gibi bakım gerektirmez. Her şey imalat ve montaj sürecinde yapılır. Prefabrik binalardan farkı vardır. Projelerimizde kompozit döşeme sistemi kullanılmaktadır. Geniş açıklıklar kolonsuz olarak geçilebilmektedir. Bu sayede modern dizayn edilmiş villalar yapılmaktadır.

977b81f7-a29e-45a1-8fb7-e6cb79fc552d

Depreme Dayanıklı

Betonarmeye kıyasla oldukça hafif ve çeliğin doğası olak sünekliği sayesinde depreme karşı çok daha dayanıklıdır.

Bakım Gerektirmez

Kaliteli yapılan üretim ve koruyucu kaplama sayesinde bakım gerektirmeden çok uzun süre mukavemetini korur. Yapının taşıyıcıları hadde profillerden olduğu için prefabrik yapılardaki çürümeden kaynaklanabilecek zafiyetler yaşanmaz.

Modern Dizayn

Çelik villa proje dizaynlarında geniş açıklıklar kolonsuz geçilebilmektedir. Bu sayede şık ve modern tasarımlar yapılabilir.

Referanslar